SiYah GüL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiYah GüL

Siyahın Dünyasına Hoş Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi

YazarMesaj
nullsix
Köpüklü Ekspresso
Köpüklü Ekspresso

CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi Empty
MesajKonu: CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi   CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi Icon_minitimeC.tesi Nis. 15, 2017 6:20 am

Web Site İsmi : rehber.cixlive.com

Site Başlığı : CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi

Proje başlangıç tarihi : 2017

Site Tanıtımı : Cixlive.com dan sizlere Ücretsiz olarak üye olup firmanızı - şirketinizi tanıtabileceğiniz ve backlink kazanabileceğiniz bir sistem. Neler mi var ücretsiz çok gelişmiş firma rehberi - ücretsiz firma haber konularınızı açabileceğiniz bir alan - ücretsiz ürünlerinizi tanıtıbileceğiniz bir alan - ücretsiz firma ilanlarınızı açabileceğiniz bir alan. Çok gelişmiş firma rehberimizi ziyaret ediniz.

Misyon

Bu toprakların sahip olduğu asli değerleri benimsemiş sorumluluk sahibi örnek bir toplum inşaa etmek.

Vizyon

Topluma fayda sağlayan, asli meziyetlere sahip, etik değerlerin ışığında, Türkiye ve Dünyada ilk akla gelen girişimci olmak

Hoşgörülüyüz

Toplumumuz farklı düşünce, farklı inanç, farklı yaradılış, farklı algılayışlardaki insanlardan meydana gelirken bizim de bu farklılığa kayıtsız kalmamız düşünülemez. Derneğimiz bu farklılıkları bünyesinde bulunduran, böylelikle herkese yardımcı olmaya çalışan etkin bir sosyal topluluktur.

CixLive Ücretsiz Firma Rehberi - İlan - Haber - Ürün Tanıtım Sitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilanversitesi.com adlı ilan sitesi ile ücretsiz ilan ver
» Ücretsiz Firma Rehberi - FirmaRehberim.com
» Ücretsiz ilan sitesi - ilankapisi.com
» Aktif bir firma rehberi sitesi
» Firmabizde.com - Firma Rehberi Sitesi