SiYah GüL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiYah GüL

Siyahın Dünyasına Hoş Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hem iş hukuku hem de sağlık hukuku ile ilgili yazılar

YazarMesaj
nullsix
Köpüklü Ekspresso
Köpüklü Ekspresso

Hem iş hukuku hem de sağlık hukuku ile ilgili yazılar  Empty
MesajKonu: Hem iş hukuku hem de sağlık hukuku ile ilgili yazılar    Hem iş hukuku hem de sağlık hukuku ile ilgili yazılar  Icon_minitimeCuma Mayıs 12, 2017 9:38 am

http://www.tugsanyilmaz.av.tr sitesi üzerinde, yazımızın başlığında da belirtmiş olduğumuz gibi, gerek iş hukuku gerekse de sağlık hukuku üzerine bol miktarda paylaşım kendine yer bulmuştur. Sitede yer alan paylaşımlar sayesinde, hukuki bilginizi kat kat arttırabilirsiniz. Ben açıkçası, bu web adresinden son derece etkin bir şekilde yararlandım. Özellikle hukuk fakültesinda okuyan öğrencilere, tugsanyilmaz.av.tr adresini şiddetle tavsiye ediyorum. Site sayesinde, iş hukuku ve sağlık hukukunun yanında; ceza hukuku, tüketici hakları, trafik hukuku, spor hukuku ve sözleşme hukuku ile ilgili de makalelere rastlama fırsatınız olacaktır. Tugsanyilmaz.av.tr sayesinde çok sayıda hukuki videoyu da keyif ile seyredebilirsiniz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Gayrimenkul Hukuku İle İlgili Yazılar
» Gayrimenkul hukuku ile ilgili kritik bilgiler
» İş hukuku, gayrimenkul hukuku ve sigorta hukuku hakkında bolca paylaşım burada
» Aile hukuku, idare hukuku ve gayrimenkul hukuku hakkında bilgiler
» Ceza hukuku, iş hukuku ve sözleşmeler hukuku hakkında bilgiler