SiYah GüL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiYah GüL

Siyahın Dünyasına Hoş Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Filmizle24.net Farkıyla film izle

YazarMesaj
nullsix
Köpüklü Ekspresso
Köpüklü Ekspresso

Filmizle24.net Farkıyla film izle Empty
MesajKonu: Filmizle24.net Farkıyla film izle   Filmizle24.net Farkıyla film izle Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 2:19 pm

Internetten film seyretmek artık moda oldu.Herkes internetin başına geçip ya film yada dizi izliyor. Ama film seyretmenin de zevki kaliteli film sitelerinden geçiyor. Film sektör haline gelince film siteleri de reklamla dolduruyorlar sitelerini ama gerçekten kaliteli bir site bulduk ve onu sizinle paylaşmak istedim.

Sitenin adı filmizle24.net gerçekten çok kaliteli ve güzel bir site filmleri takılmadan ve reklamsız bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Geçenlerde dualar bobby için izledim. Filmde eşcinsellik konu alınmış. Bir ailenin oğlu eşcinsel oluyor ve babanın yapabilecek hiçbirşeyi olmaması. Dram türü film sevenler için vazgeçilmez.

Ayrıca hem macera hem dram sevenler için bir film daha önereceğiz.çok gürültülü ve çok yakın izlemek de bu siteden ayrı bir keyif verdi bana. 2012 yapımı filmde babasını 11 eylül saldırılarında kaybetmiş bir çocuğun hikayesi anlatılıyor.

Film seven herkese iyi seyirler dileriz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizivefilm.com farkıyla Dizi izle ve Film izle
» Fullhdfilmizlesem.com farkıyla Film izle
» Filmb.biz farkıyla Online Film izle
» Türkçe Dublaj Film izle ya da Türkçe Altyazılı Film izle
» Online Film izle - dizi indir ve film indirme yeri