SiYah GüL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiYah GüL

Siyahın Dünyasına Hoş Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BiletBilet.com : Taksitli Uçak ve Otobüs Bileti

YazarMesaj
nullsix
Köpüklü Ekspresso
Köpüklü Ekspresso

BiletBilet.com : Taksitli Uçak ve Otobüs Bileti Empty
MesajKonu: BiletBilet.com : Taksitli Uçak ve Otobüs Bileti   BiletBilet.com : Taksitli Uçak ve Otobüs Bileti Icon_minitimeCuma Mart 29, 2013 8:31 pm

Otobüs ve Uçak bileti almak için artık seyahat acentelerine kadar gitmenize gerek yok. Yeni bir dönem başladı. Bu dönemin adı; Online Seyahat Bileti.

Biletbilet.com bu dönemin öncülerinden biri olarak dikkat çekiyor. Otobüs bileti ve Uçak biletini tek bir sitede toplayan başarılı bir girişim. Sitede 70 otobüs firması, 200 havayolu firması buluyor. Yurt içi ve yurt dışı bütün seferlere biletbilet.com’dan ulaşabilir, biletinizi alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otobüs bileti almak için her yeri tek tek gezmenize gerek yok. Biletbilet.com’a girip seferinizi seçip karşılaştırmalar yaparak 70 otobüs firması arasından en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz. Örneğin; Ankara İstanbul otobüs bileti almak istiyorsunuz. Siteye girdikten 3 adım sonra biletiniz güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde artık cebinizde. Sitede Ulusoy, Anadolu Seyahat, Varan, Süha Tur, Efe Tur gibi 70 büyük firma bulunuyor.

Ben uçak bileti almak istiyorum diye kullanıcılar içinde 200 uçak firması burada devreye giriyor. Dünyaca ünlü havayolu firmaları biletbilet.com’da sizleri bekliyor. Türk Hava Yolları, Sun Express, Atlas Jet, Anadolu Jet, Bora Jet, Lufthansa, British Airways, Emirates, Air France bunlardan bazıları. Örneğin; İstanbul Antalya uçak bileti arıyorsunuz. Karşılaştırmalar yaparak en ucuz uçak biletini alıyorsunuz. Siteye girip 3 adımda biletinizi alabilirsiniz.

Türkiye’de tek olan biletbilet.com’un tek olma nedeni ise; Hem otobüs biletini, hem de uçak biletini 12 aya kadar taksitle sunması. Evet yanlış duymadınız, biletbilet.com’da tüm biletler taksitle! Kredi kartınızla otobüs biletlerine 4 taksit, uçak biletlerine ise 12 ay taksitle sahip olabiliyorsunuz.

Sosyal Medya’nın gücünü de arkasına alan Bilebilet.com, Başarılı bir sosyal medya ekibine sahip. Facebook, Twitter ve Google Plus üzerinden güncel ve tanıtım paylaşımları yapıyorlar. Takipçilerini boğmadan sık sık ama güzel paylaşımlar yapan ekip, gelen olumlu tepkilerden çok memnun.

Biletbilet.com Facebook: www.facebook.com/biletbiletcom Twitter: www.twitter.com/biletbiletcom

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biletexpert.com ile ucuz otobüs bileti ve uçak bileti al
» Ucuz otobüs bileti nerede bulunur?
» Otobüs Bileti İçin Yepyeni Bir Adres
» Anıtur Uçak Bileti
» Otobüs ve Uçak Biletlerinizi Biletbayisi.com farkıyla Alın