SiYah GüL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiYah GüL

Siyahın Dünyasına Hoş Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tadya Oyunları Oyna

YazarMesaj
nullsix
Köpüklü Ekspresso
Köpüklü Ekspresso

Tadya Oyunları Oyna Empty
MesajKonu: Tadya Oyunları Oyna   Tadya Oyunları Oyna Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2015 2:27 am

Tadya Oyunları Oyna

Sitenin ismi: Oyunteyze.com

Artık çocuklarımız çok yalnız. Bunu neden söyledim biliyor musunuz ? Sebebi şu ; onlar ile zaman geçirmiyor oyunlar oynamıyoruz. Annesi de babası da çalışan çocuğa ninesi bakarsa onun ruh halinden anlamayan birisi onunla zaman geçirirse maalesef o çocuktan gelecekte bir şey beklemeyin.

Çocuklarımız ile eskiden çok güzel zamanlar geçirirdik. Ben hatırlıyorum babam bilerek ışıkları kapatır ve evin ortasına mum yakardı. Mum etrafında babam ben annem ve kardeşim ile toplanır sohbet ederdik. En çok sevdiğimiz oyunları oynardık mesela el yakmaca.

Artık 21.yüzyıldayız her şey bilgisayarlar üzerinden yönetiliyor. Sizde eğer çocuğunuza zaman ayıramıyorsanız bari bilgisayar üzerinden oyun oynama imkanı veren sitelerde birlikte çift kişilik oyunlar oynayabilirsiniz.

BU oyun siteleri puanlama sistemine göre çalıştığı için sürekli yeniden oynamak isteyeceksiniz hırs yapacaksınız hatta çocuğunuzdan daha çok siz oynayacaksınız. Biraz daha ileri gidip hemen bir oyun oynamanız için sizi yönlendirmek istiyorum. Eğer bir kızınız varsa onunla tadya oyunları oynayabilirsiniz.

Böylelikle kızınızla hem eğlenmiş olur onun gülüşlerini yakalarsınız hem de vakit geçirerek onun yanında olduğunuzu hissettirirsiniz. Eğer anne iseniz kızınızla işte benim stilim oyunu da oynayabilirsiniz .Hatta bir siz birde o sıra ile oynayın. Hanginiz daha yüksek puan alıyor oyun sonrasında karşılaştırarak anne kız iddaya girebilirsiniz. Çocuğunuzu rekabete alıştırarak kazanma arzusunu aşılamış olursunuz bunu asla unutmayın.

Tadya Oyunları Oyna
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Giysioyunlari.net ile Giysi oyunları oyna
» Kağıt oyunları ve iskambil oyunları sitesi iskambilkagitlari.com
» Zombi Oyunları ve Korku Oyunları sitesi
» oyun-oyna.web.tr Farkıyla Oyun Oyna
» Pokerkasabasi.net ile Poker oyna